Şirketimiz 20 yılı aşkın bilgi hizmet ve teknolojik deneyimi ile kendi sektöründe örnek öncü güvenilir bir kuruluş olarak çalışmaktadır

info@egetoros.com
0232 781 23 23

1995 yılında İzmir de 1.sanayi Sitesinde Toroslar Boru adında ilk firmamızın kurulmasını sağlamıştır.

1998 yılında gittikçe büyüyen firmamız Ege Toros Turizm İnşaat Petrol ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş ismini alarak üç yıl faaliyet göstermiştir.

Gelişmekte olan sanayi ve rekabet koşulları firmamız yeni bir konsept yaratarak 2001 yılında Ege Toros Boru Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adı altında merkez Menderes, şube Kemalpaşa Ulucak ta kendi binalarımıza taşınarak faaliyet göstermektedir.

Şirketimiz 20 yılı aşkın bilgi hizmet ve teknolojik deneyimi ile kendi sektöründe örnek öncü güvenilir bir kuruluş olarak çalışmış olduğumuz fabrikalar boru profil sanayi demir çelik sanayi işkollarına hitap eden 1. kalite ürünlerinin Türkiye'nin her tarafından gelen müşteri siparişlerini, vasıflı profesyonel kadrosu ve teknik alt yapısıyla kaliteli hizmet etmektedir. Mekpan panel Dünyadaki en son teknoloji ile ürettiği en modern çatı ve cephe panellerini Mimari estetiği güzelliği ve ekonomisi ile mekpan panel güvencesiyle müşteriye sunuyor.

Firmamız kurucusu Suphi Toros belirlediği modern yönetim prensipleri, kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile sanayileşmekte olan ülkemize yakışan çağdaş bir şirket vizyonu yaratmıştır.